Kristian Kodet - Z ateliéru

Olej na plátně na lepence, 25x20 cm, signováno dole uprostřed K. Kodet, rám.

1948, Praha

Pozn.: Přiložen certifikát.

1833. Z ateliéru
Dražba ukončena:28.01.2015 20:31:47
Vyvolávací cena:6 000 Kč
vydraženo za:33 000 Kč