Kristian Kodet - V objetí andělů

Olej na plátně, 21,5x19,5 cm, signováno vpravo dole Kristian Kodet 2015, rám.

1948, Praha

5798. V objetí andělů
Dražba ukončena:26.10.2016 18:31:50
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč