Kristian Kodet - V objetí andělů

Olej na kartonu, 35,5x26 cm, signováno vpravo dole Kristian Kodet 2015, rám.

1948, Praha

3943. V objetí andělů
Dražba ukončena:30.03.2016 19:20:00
Vyvolávací cena:5 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč