Kristian Kodet - Torzo

Olej na plátně, 26x21 cm, signováno vpravo dole Kristian Kodet, rám.

1948, Praha

3154. Torzo
Dražba ukončena:25.11.2015 20:45:33
Vyvolávací cena:5 500 Kč
vydraženo za:36 000 Kč