Kristian Kodet - Silueta ženy

Olej na plátně, fixováno na lepence, 35x25 cm, signováno vpravo dole, rám.

1948, Praha

Pozn.: Přiložen certifikát, zakoupeno přímo od autora.

1577. Silueta ženy
Dražba ukončena:26.11.2014 20:28:36
Vyvolávací cena:7 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč