Kristian Kodet - Milenci

Olej na plátně, 27,5x23,5 cm, signováno vpravo dole K. Kodet 2000, rám.

1948, Praha

3641. Milenci
Dražba ukončena:27.01.2016 21:13:00
Vyvolávací cena:5 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč