Akryl na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole Kristen Bumart. Nerámováno.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1994
Svou tvorbu dělí na surrealistickou (kde se soustředí na vyjádření pocitů a myšlenek, které ji doprovází, a tím usiluje o osvobození mysli), abstraktní (kde si ráda hraje s barvami, designem a intuicí) a dětskou (kterou věnuje lásce a podpoře dětí). Aktuálně připravuje několik kolekcí na chystané výstavy.