Neznámý autor - Křest Krista

Olej na dřevě, 83x75 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Dílo je vedeno jako kulturní památka, není možné jej vyvézt do zahraničí.

Nejdelší strana: 83 cm

73137. Křest Krista
Dražba ukončena:24.02.2022 23:29:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:60 000 Kč
Chcete prodat podobný obraz?