Neznámý autor - Krajina s chatrčí

Olej na plátně, 62x106 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 122 cm

Neznámý autor
108778. Krajina s chatrčí
Dražba ukončena:07.01.2024 21:27:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč
Chcete prodat podobný obraz?