Krajčík

60797. Dora Maar podle Pabla Picassa

popis: Olej na plátně, 170x142 cm. Signováno vlevo dole Krajčík. Nerámováno.

Pozn.: Plátno volně ložené.

dražba ukončena: 30.06.2021 21:29:37

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč