Koutský - Polní práce

Akvarel, 33x43 cm, signováno vpravo dole Koutský 39, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen.

9921. Polní práce
Dražba ukončena:26.04.2017 20:00:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 26.04.2017 19:55:47 1167