Koudelka, Dvořák, Poprovský - Soubor 6- ti olejomaleb

Rozměry od: 18x25 cm do 50x60 cm. Všechny signovány. 2x rámováno. 4x nerámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Koudelka, Dvořák, Poprovský
21627. Soubor 6- ti olejomaleb
Dražba ukončena:28.06.2018 22:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč