Köttner - Briliantový prstýnek zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,15 g

Bílé zlato 585/1000 s briliantem, hrubá hmotnost 2,15 g, značeno platným puncem Z-58. Zlatnictví Köttner. Včetně původní etuje. Velikost prstenu 52.

Köttner
87267. Briliantový prstýnek zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,15 g
Zbývá:5 dnů, 19 hodin
Konec dražby:08.12.2022 20:16:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 700 Kč