Köttner - Briliantový prstýnek zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,15 g

Bílé zlato 585/1000 s briliantem, hrubá hmotnost 2,15 g, značeno platným puncem Z-58. Zlatnictví Köttner. Včetně původní etuje. Velikost prstenu 52.

Köttner
87267. Briliantový prstýnek zlato 585/1000, hrubá hmotnost 2,15 g
Dražba ukončena:08.12.2022 20:32:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč