Obecný kov, dřevo, od 51 cm do 76 cm, Neznačeno.
Stav: Mírně poškozeno.
Pozn.: Pochvy pochází z blízkého východu a jsou určeny na tamější meče/tesáky.
Nejdelší strana: 76 cm