Neznámý autor - Konvolut 2 reliéfů

1x bronz, 1x obecný patinovaný kov, 13x10 cm a 10x8 cm. Nesignovány. Adjustovány na dřevěné desce, rámováno.

Neznámý autor
75307. Konvolut 2 reliéfů
Dražba ukončena:14.04.2022 21:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 18.03.2022 20:49:47 1610