Neznámý autor - Konvolut 2 prací

Nejdelší strana: 35 cm

Kombinované techniky, 19x12 cm a 15x15 cm. Nesignovány. Rámovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Neznámý autor
112509. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:03.03.2024 21:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 03.03.2024 20:08:27 882