Konečný - Konvolut 2 prací

Olej na překližce, 41x46 cm a 42x43 cm. Signovány vpravo dole Konečný. Rámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. 1x malba mírně poškozena.

63194. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:01.08.2021 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč