Konečný

63194. Konvolut 2 prací

popis: Olej na překližce, 41x46 cm a 42x43 cm. Signovány vpravo dole Konečný. Rámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. 1x malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:19:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč