konec 19. stol. - Párové svícny

Bronz a mramor, výška 33 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

konec 19. stol.
84450. Párové svícny
Dražba ukončena:13.10.2022 21:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč