Neznámý autor - Kompozice

Kombinovaná technika na plátně fixovaná na desce, 120x90 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

vydraženo velký formát
Neznámý autor
108739. Kompozice
Dražba ukončena:07.01.2024 21:08:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč
Chcete prodat podobný obraz?