Koloman Sokol - Akt ženy

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 39x29 cm. Signováno vpravo dole Sokol 76 Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Zezadu přípis.

 

o autorovi: Narozen 12. prosince 1902, Liptovský Mikuláš, Slovensko, zemřel 12. ledna 2003, Tucson, Arizona, USA.Koloman Sokol byl jedním z nejvýznamnějších slovenských malířů, grafiků a ilustrátorů a zakladatelem moderního grafického umění na Slovensku a v Mexiku.

vydraženo
125208. Akt ženy
Dražba ukončena:30.10.2024 22:01:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
22 000 Kč 26.10.2024 15:57:26 1371
21 000 Kč 20.10.2024 21:03:16 13065
20 000 Kč 20.10.2024 16:33:10 15909
19 000 Kč 20.10.2024 14:53:17 13065
18 000 Kč 19.10.2024 20:35:26 15909
17 000 Kč 18.10.2024 14:08:00 13065
16 000 Kč 14.10.2024 20:00:32 15909
15 000 Kč 09.10.2024 19:57:03 14311
14 000 Kč 07.10.2024 8:47:01 15909
13 000 Kč limit (07.10.2024 8:44:51) 1371
13 000 Kč 07.10.2024 8:44:52 15909
12 000 Kč limit (07.10.2024 8:43:50) 1371
11 000 Kč 07.10.2024 8:43:51 15909
10 000 Kč limit (07.10.2024 8:43:04) 1371
9 500 Kč 07.10.2024 8:43:05 15909
9 000 Kč limit (07.10.2024 8:42:49) 1371
8 500 Kč 07.10.2024 8:42:50 15909
8 000 Kč limit (07.10.2024 8:42:23) 1371
7 500 Kč 07.10.2024 8:42:24 15909
7 000 Kč limit (05.10.2024 20:37:13) 1371
6 500 Kč 05.10.2024 19:37:36 15909
6 000 Kč 05.10.2024 16:19:40 10305
5 500 Kč 04.10.2024 8:13:09 15909
5 000 Kč limit (04.10.2024 8:12:39) 14311
5 000 Kč 04.10.2024 8:12:40 15909
4 900 Kč limit (04.10.2024 8:12:09) 14311
4 800 Kč 04.10.2024 8:12:10 15909
4 700 Kč limit (04.10.2024 8:11:55) 14311
4 600 Kč 04.10.2024 8:11:56 15909
4 500 Kč limit (04.10.2024 8:11:40) 14311
4 400 Kč 04.10.2024 8:11:41 15909
4 300 Kč limit (04.10.2024 8:11:00) 14311
4 200 Kč 04.10.2024 8:11:01 15909
4 100 Kč limit (03.10.2024 8:04:42) 14311
4 000 Kč 03.10.2024 8:04:43 10305
3 900 Kč limit (03.10.2024 8:04:25) 14311
3 800 Kč 03.10.2024 8:04:26 10305
3 700 Kč limit (01.10.2024 17:46:45) 14311
3 600 Kč 01.10.2024 17:46:46 10305
3 500 Kč limit (01.10.2024 14:17:08) 14311
3 400 Kč 01.10.2024 8:07:29 708
3 300 Kč 30.09.2024 21:38:53 1488
3 200 Kč 30.09.2024 8:01:41 15909
3 100 Kč 27.09.2024 8:55:54 14311
3 000 Kč 27.09.2024 8:30:21 15909