kolem roku 1900 - Secesní cínová váza

Cín, 18x20 cm. Zdobeno reliéfy dětí ve vlnách. Značeno zespod.

Pozn.: Mírně poškozeno.

kolem roku 1900
116165. Secesní cínová váza
Dražba ukončena:19.05.2024 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč