kolem roku 1880 - Šicí stolek

Dřevo, soustružené nohy a ozdoby, výška stolku 73 cm, rozměr desky zavřeného stolku 39x53 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Restaurováno. Ve 2 místech lepeno. Úchytky nepůvodní.

kolem roku 1880
117212. Šicí stolek
Dražba ukončena:26.06.2024 20:21:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč

3 100 Kč 25.06.2024 12:40:27 2235
3 000 Kč 01.06.2024 18:07:41 13381