kolem roku 1880 - Šicí stolek

Dřevo, soustružené nohy a ozdoby, výška stolku 73 cm, rozměr desky zavřeného stolku 39x53 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Restaurováno. Ve 2 místech lepeno. Úchytky nepůvodní.

kolem roku 1880
117212. Šicí stolek
Zbývá:6 dnů, 17 hodin
Konec dražby:26.06.2024 20:21:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 01.06.2024 18:07:41 13381