kolem poloviny 20. stol. - Popelník s motivem tetřeva

Broušené sklo, 12x12 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

kolem poloviny 20. stol.
110283. Popelník s motivem tetřeva
Dražba ukončena:28.01.2024 20:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 28.01.2024 0:33:56 13222