Pozn.: Výtěžek z aukce půjde ve prospěch činnosti Československého dokumentačního střediska nezávislé literatury, které bylo v r. 1986 založeno českými exulanty a shromažďovalo samizdatovou literaturu a texty.
Nejdelší strana: 165 cm
Úprava Johanna Wolfganga Wielandema z let 1722 - 26. Jednotlivé díly jsou nově nalepeny na plátno. Část o rozměru 27x32 cm vpravo dole je novodobý tisk.
Zdobeno kartušemi. Rozměry: 165x140 cm.