Kolem poloviny 18. století - Konvolut 3 kolorovaných tisků

Kolorované tisky, 35x26 cm. Florencie. 1) Cyculus Rubescens (Kukačka hnědá) 2) Mastino 3) Gatt D'Angora. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy i papíry mírně poškozeny.

110180. Konvolut 3 kolorovaných tisků
Dražba ukončena:21.01.2024 21:27:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč