Kolektiv autorů - John Lennon 50

Různé grafické techniky, 32x23 cm. Signovány. Volné listy.

Stav: Obal mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: 7 grafik chybí.

Nejdelší strana: 32 cm

Kolektiv autorů
128265. John Lennon 50
Dražba ukončena:10.11.2024 20:33:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč