Knotek - Juhas Václav

308235. Polní práce

popis: Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Juhas. Plátno volně loženo.

dražba ukončena: 10.04.2021 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč