Knitl

308249. U ohně

popis: Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole Knitl 42. Nerámováno.

pozn.: Malba v krajích poškozena.

dražba ukončena: 10.04.2021 20:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 07.04.2021 16:42:36 7230