Klimeš - Na samotě

Olej na plátně, 69x44 cm. Signováno vpravo dole Klimeš.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené. Signatura hůře čitelná.

17498. Na samotě
Dražba ukončena:29.03.2018 19:50:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 29.03.2018 19:00:23 3830
600 Kč 08.03.2018 23:43:23 3554