Klimeš - Břízy u vody

Olej na plátně, 80x136 cm. Signováno vpravo dole Klimeš. Rámováno.

Nejdelší strana: 146 cm

128379. Břízy u vody
Dražba ukončena:10.11.2024 21:40:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč