Olej na plátně, 66x36 cm, signováno vlevo dole, rám. Pozn.: Rám, malba poškozeny. 1881 Kaňk, 1949 Malíř a grafik. Studoval na akademii ve Stuttgartu. Souborná výstava v Rubešově salonu.