Klimeš, Černý, signatura nečitelná - Soubor 3 olejomaleb

Oleje na kartonu, od 22x28 cm do 32x22 cm, signovány Klimeš, Černý, 1x nečitelně, rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Klimeš, Černý, signatura nečitelná
8714. Soubor 3 olejomaleb
Dražba ukončena:29.03.2017 19:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč