Kliment - Kočovníci s maringotkou

Olej na plátně, rám chybí, 60x80 cm, signováno vlevo dole.

Pozn.: Malba místy odřená.

608. Kočovníci s maringotkou
Dražba ukončena:25.09.2013 21:51:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč