Klimeček - Kompozice

Nejdelší strana: 40 cm

Kombinovaná technika na dřevě, 40x40 cm. Signováno vpravo dole Klimeček 96. Nerámováno.

Klimeček
120014. Kompozice
Dražba ukončena:14.07.2024 21:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.07.2024 19:46:54 4656
500 Kč 03.07.2024 21:55:14 9074