Klečka

19926. Ve víru tance

popis: Kresba, 54x40 cm. Signováno vpravo dole Klečka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 26.04.2018 20:45:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 25.04.2018 22:02:54 3678