Klaudie Švrčková - Volný pád

Nejdelší strana: 70 cm

Akryl a tempera na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Klaudie Švrčková. Nerámováno.

o autorovi: 1998

91425. Volný pád
Dražba ukončena:29.03.2023 21:01:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč