Klaudie Švrčková - Věříš v kouzla

Nejdelší strana: 40 cm

Kombinovaná technika na plátně (akryl a tempera), 40x40 cm. Signováno vlevo dole Klaudie Švrčková, Nerámováno.

o autorovi: 1998

98867. Věříš v kouzla
Dražba ukončena:16.07.2023 20:18:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč