Klaudie Švrčková - The madness of Art

Kombinovaná technika - akryl a tempera, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Klaudie Švrčková. Nerámováno.

o autorovi: 1998

75957. The madness of Art
Dražba ukončena:28.04.2022 20:53:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč