Klaudie Švrčková - Supernova

Akryl s temperou na plátně, 50x80 cm. Signováno vpravo dole Klaudie Švrčková Nerámováno.

Stav: Bez poškození

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1998

114736. Supernova
Dražba ukončena:21.04.2024 20:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč