Klaudie Švrčková - Raději už prosím běž

Nejdelší strana: 40 cm

Akryl a tempera na kartonu, 40x40 cm. Signováno vpravo dole Klaudie Švrčková. Nerámováno.

o autorovi: 1998

89559. Raději už prosím běž
Dražba ukončena:22.02.2023 20:44:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč