Klaudie Švrčková - Pořád tě vídám ve snech

Akryl na plátně, 100x80 cm. Signováno vpravo dole Klaudie Švrčková. Nerámováno.

o autorovi: 1998

99252. Pořád tě vídám ve snech
Dražba ukončena:27.07.2023 20:11:20
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč