Klaudie Švrčková - Nothing inside

Akryl s temperou na plátně, 30x30 cm. Signováno vlevo dole Klaudie Švrčková. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1998

vydraženo certifikát
120348. Nothing inside
Dražba ukončena:21.07.2024 20:20:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč