Klaudie Švrčková - Nechat zemřít

Nejdelší strana: 70 cm

Akryl a tempera na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Klaudie Švrčková. Nerámováno.

o autorovi: 1998

93128. Nechat zemřít
Dražba ukončena:26.04.2023 22:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč