Klaudie Švrčková - Měsíční města

Akryl s temperou na plátně, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Klaudie Švrčková. Nerámováno.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1998

124435. Měsíční města
Dražba ukončena:06.10.2024 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč