Klaudie Švrčková - Jsi rád, že jsi tady

Nejdelší strana: 40 cm

Kombinovaná technika na plátně (akryl a tempera), 40x40 cm. Signováno vpravo dole Klaudie Švrčková, Nerámováno.

o autorovi: 1998

100663. Jsi rád, že jsi tady
Dražba ukončena:13.08.2023 20:59:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč