Klaudie Švrčková - Ještě nejsem připravená (možná)

Kombinovaná technika - akryl a tempera, 60x60 cm. Signováno vpravo dole Klaudie Švrčková. Nerámováno.

o autorovi: 1998

101593. Ještě nejsem připravená (možná)
Dražba ukončena:28.09.2023 22:09:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč