Klaudie Švrčková - Jedna šance

Olej na plátně fixováném na kartonu, 50x40 cm. Signováno vlevo dole Klaudie Švrčková. Nerámováno.

o autorovi: 1998
Narodila se v Českém Těšíně. Studuje v Brně VUT. Ve své malířské tvorbě kombinuje akrylo-temperové malby s prvky popArtu a novodobého stylu zasazeného především do portrétů. Na svých obrazech často pracuje s omezenou škálou barev, které se uplatňují prostřednictvím jasně definovaných ploch. Za poslední dva roky se celkem dvakrát podílela na společné mezinárodní výstavě u příležitosti festivalu “Otevřené ateliéry” v polské galerii a realizovala dalších 29 sólových výstav po celé České republice. Na aukčním trhu se její díla objevují poprvé.

doporučujeme
87475. Jedna šance
Zbývá:1 dnů, 19 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:09:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 400 Kč