Klaudie Švrčková - Hungry

Akryl s temperou na plátně, 90x95 cm. Signováno vlevo dole Klaudie Švrčková. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1998

116813. Hungry
Dražba ukončena:12.06.2024 20:42:54
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč