Klaudie Švrčková - Gold

Akryl na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Klaudie Švrčková Nerámováno.

o autorovi: 1998

96481. Gold
Dražba ukončena:28.06.2023 22:09:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč