Klaudie Švrčková - Charlie Chaplin

Akryl s temperou na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Klaudie Švrčková. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1998

117996. Charlie Chaplin
Dražba ukončena:23.06.2024 20:09:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč